رفتن به محتوای اصلی

پدیدار مارکتینگ |ارائه دهنده خدمات طراحی سایت ، طراحی کارت ویزیت بروشور و کلیه امور چاپی ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، عکاسی 360 درجه و ...

09113473747

جهت سفارش میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید

تبلیغات مجازی

تبلیغات مجازی امروزه جای خود را در میان مردم باز کرده است. با توجه به پیشرفت اینترنت، فضای مجازی جزوی از برنامه های روزمره ما شده است.

با توجه به اینکه اکثر افراد ساعاتی را در فضای مجازی به سر میبرند، تبلیغات در این فضا نیز میتواند بسیار اثرگذار باشد.

انواع تبلیغ در فضای مجازی:

ارسال پیامک انبوه : ارسال پیامک های تبلیغاتی یکی از راه های تبلیغ در فضای مجازی به شمار می آید. با توجه به اینکه اکثر افراد جمعه داری تلفن همراه هستند، از ارسال پیامک میتوان برای تبلیغ در عموم مردم استفاده کرد.

تبلیغ در فضای مجازی: امروزه شبکه های اجتماعی در بین مردم رونق پیدا کرده و ساعاتی از روز را در این شبکه های مجازی میگذرانند. تبلیغات در این شبکه های مجازی میتواند بازخورد خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد.

طراحی سایت :  در جوامع امروز افرادی که به دنبال هدفی برای انجام کار های خود میگردند، در اولین جایی که به جستجو میپردازند اینترنت و موتور های جستجوگر مانند گوگل است. با داشتن یک وب سایت میتوانید به معرفی کار خود در این فضا بپردازید.

تیزر تبلیغاتی : با ساخت یک تیزر تبیغاتی و یا تولید یک ریپورتاژ میتوانید به تبلیغ کسب و کار خود بپردازید. پس از تولید یک تیزر تبلیغاتی میتوانید آن را در فضای مجازی منتشر کنید. تیزر تبلیغاتی را میتوان در فضاهای مختلفی منتشر کرد. از تیزر تبلیغاتی میتوان در تبلیغات صدا و سیما ، شبکه های اجتماعی و وبسایت خود یا دیگر استفاده کرد.

پدیدار مارکتیگ با تجربه ده ساله خود میتواند شما را در این امر مهم یاری کنید.

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید
برگشت به بالا