رفتن به محتوای اصلی

پدیدار مارکتینگ |ارائه دهنده خدمات طراحی سایت ، طراحی کارت ویزیت بروشور و کلیه امور چاپی ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، عکاسی 360 درجه و ...

09113473747

موشن گرافیک

موشن گرافیک چیست ؟

موشن گرافیک پیام شما رو به صورت ویدئو انیمیشن ، به مخاطب انتقال میکند و همین پویایی باعث جذابیت آن میشود .

موشن گرافیک نوعی انیمیشن میباشد که بیشتر به صورت سمبلیک بوده و به معرفی کسب و کار ها و برند سازی میپردازد . موشن گرافیک امروزه به یکی از پر طرفدار ترین روش تبلیغاتی تبدیل شده است ، زیرا تماشای آن هم جذاب بوده و هم به معرفی مشاغل و کسب و کار ها میپردازد .

امروزه مردم حوصله خواندن و یا شنیدن یک متن طولانی را ندارند . یکی از ویژگی های موشن این است که به زبان ساده و در زمان کم ، اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار بیننده قرار میدهد .

از موشن ها میتوان به صورت آنلاین و آفلاین استفاده کرد . با انتشار موشن در شبکه های اجتماعی و یا وب سایت خود ، شغل خود را معرفی کنید .

امروزه به دلیل پیشرفت اینترنت و شبکه های اجتماعی ، تولید محتوا به یک امر مهم تبدیل شده است . سا ساخت یک موشن میتوانید تولید محتوا نمونه و در شبکه های اجتماعی انتشار دهید .

از موشن  میتوان جهت معرفی کسب و کار ، رزومه ، نمایش اطلاعات در زمینه خاص ، اطلاع رسانی عمومی و بسیاری از زمینه های دیگر استفاده کرد .

جهت سفارش میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید

مزایای موشن گرفیک

یکی از فاکتور های مهم گوگل برای سئو بهتر وب سایت ها ، تولید محتوای مناسب میباشد . با ساخت یک موشن زیبا و جذاب و انتشار آن در وب سایت خود ، شانس خود را برای سئوی بیشنر بالا ببرید .

از دیگر مزایای موشن میتوان به در خاطر سپرده شدن اشاره کرد . به دلیل ساده بودن و کارکتر های جالب که در ان استفاده میشود ، مطالب به راحتی در ذهن ها ثبت میشوند .

به این فکر کنید که میخواهید در زمینه ای اطلاعاتی را به مخاطبین خود منتقل کنید . اگر بخواهید این انتقال اطلاعات را با نوشتن انجام دهید ، کار بسیار سختی هم برای شما میباشد و هم خواندن آن برای مخاطب ممکن است کمی خارج از حوصله باشد . و یا اینکه بخواهید اطلاعات را به صورت تصویری به مخاطب نمایش دهید ، هم تولید تصاور مختلف کار خسته کننده ای میباشد و هم تماشای تصاویر مختلف حوصله زیادی میخواهد .

اما با ساخت یک موشن کوتاه و جذاب میتوانید به راحتی این اطلاعات را به کار بر منتقل کنید . زیرا هم محتوای جذابی است و هم کار بر میتواند فقط با اجرا کردن یک ویدئو کوتاه  در زمان کم و به صورت ساده به اطلاعات مورد نظر دست پیدا کند . 

پدیدار مارکتینگ به شما در ساخت یک موشن گرافیک جذاب و با کیفیت کمک کند .

کلمات کلیدی :

موشن گرافیک در گیلان

موشن گرافیک در رشت

موشن گرافیک در تهران

موشن گرافیک در سراسر کشور

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا