نمایشگاه مجازی ، تور مجازی در رشت ، تورمجازی در رشت ، تور مجازی در گیلان ، تورمجازی در گیلان ، تورمجازی در گیلان ،تورمجازی در تهران ، تور مجازی در تهران

نمایشگاه مجازی

نمایشگاه مجازی این فرصت را برای کسب و کار ها فراهم می آورد تا بتوانند محصولات خود را به صورت یک نمایشگاه مجازی سه بعدی به مخاطبین خود ارائه نمایند . نمایشگاه های فیزیکی هزینه های بسیار زیادی دارد اما هزینه نمایشگاه مجازی بسیار کمتر بوده و مخاطبین شما میتوانند از هر نقطه جهان با محصولات شما آشنا شوند .

نمایشگاه مجازی ، تور مجازی در رشت ، تورمجازی در رشت ، تور مجازی در گیلان ، تورمجازی در گیلان

در نمایشگاه مجازی هیچ کدام از هزینه های اجاره فضا ، اجاره تجهیزات ، کوچکی یا بزرگی فضا ، ساخت دکوراسیون ، هزینه چاپ و تبلیغات و … مطرح نمیباشد و مشتریان و مخاطبین شما فقط با داشتن یک گوشی هوشمند و اینترنت میتوانند از محصولات شما بازدید داشته باشند .

پدیدار مارکتینگ با به کار گیری جدید ترین متد های روز جهان ، بهترین خدمات را در زمینه تور مجازی و برگزاری نمایشگاه های مجازی به شما عزیزان ارائه میدهد .

نمایشگاه های مجازی از ترکیب مدل های سه بعدی و تور مجازی ساخته شده و امکانات چشمگیری را برای صاحبان کسب و کار فراهم میاورد . این نمایشگاه در تمامی دیوایس ها از جمله موبایل ، تبلت ، لپتاپ و دسکتاپ قابل استفاده بوده و نیاز به هیچ نرم افزار خارجی نبوده و تنها با داشتن یک مرور گر و اینترنت میتوانید در هر نقطه از دنیا به این نمایشگاه ها دسترسی داشته باشید .

نمایشگاه مجازی ، تور مجازی در رشت ، تورمجازی در رشت ، تور مجازی در گیلان ، تورمجازی در گیلان

در نمایشگاه میتوانید انواغ محتوا از جمله ، محتوای متنی ، کلیپ ویدئویی ، عکس ، بروشور ، لینک به سبد خرید سایت فروشگاهی ، انواع محتوا صوتی و … را در یک محیط سه بعدی به نمایش گذاشته تا بازدید کنندگان بتوانند با گردش در نمایشگاه ، از محصولات و محتوای شما بازدید نمایند .

تمامی ایتم هایی که در نام برده شد ، قابل جایگذاری بوده و قابلیت کلیک دارند و بر اساس نوع اطلاعات به صورتی بسیار زیبا نمایش داده میشوند .

 

تور مجازی در رشت | تورمجازی در گیلان | تورمجازی در تهران

5/5 - (7 امتیاز)
مشترک شدن
به من اعلام کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
Scroll to Top