بهترین چیدمان در طراحی سایت ، طراحی سایت در رشت ، طراحی سایت در گیلان ، پدیدار مارکتینگ

بهترین چیدمان در طراحی سایت

با نوجه به این که در سال های اخیر بسیاری از کسب و کار ها به سوی انلاین شده مسیر خود را در پیش گرفته اند و برای خود وبسایتی فراهم ساخته اند باید این را در نظر داشته باشند که وبسایت خود را به بهترین شکل ممکن چیدمان نمایند اما بهترین چیدمان در طراحی سایت چگونه است ؟

بیشتر بخوانید :   طراحی سایت در رشت ، طراحی سایت در گیلان

بهترین چیدمان در طراحی سایت

صفحه خانه یا همان صفحه اصلی سایت مهم ترین بخش وبسایت محسوب میشود . اولین صفحه ای که کاربر پس از کلیک روی لینک وبسایت شما مشاهده میکند صفحه اصلی سایت شماست پس باید این صفحه طوری طراحی شود که بیشترین تاثیر را روی مخاطب داشته باشد .

طراحی صفحه اصلی سایت باید جذاب و کاربرپسند باشد تا بتواند نظر کاربر را برای دیدن سایر صفحات وبسایت جلب کند و کاربر را در وبسایت نگه دارید ، دقیقا شبیه به ویترین یک فروشگاه که هرچه شیک تر باشد مشتریان بیشتری را جلب میکند .

 

بهترین چیدمان در طراحی سایت ، طراحی سایت در رشت ، طراحی سایت در گیلان ، پدیدار مارکتینگ

معرفی ساده و روشن از کسب و کار

در صفحه اصلی باید به روشنی و سادگی هرچه تمام تر کسب و کار خود را معرفی کنید . طراحی صفحه اول باید طوری باشد که کاربر در همان ابتدا با کسب و کار شما اشنا شده و اعتماد او را جلب نمایید . استفاده از شعار های تبلیغاتی یکی از راه های جلب اعتماد در بازاریابی به شمار می آید . پس برای کسب و کار خود یک شعار تبلیغاتی در نظر بگیرید و آن را در صفحات سایت خود استفاده نمایید .

وبسایت واکنشگرا (رسپانسیو)

طراحی واکنشگرا یا رسپانسیو بهترین چیدمان در طراحی سایت میباشد . در طراحی رسپانسیو وب سایت شما برای دیوایس های مختلف بهینه سازی شده و در تمامی آنها به صورت مطلوب نمایش داده میشود . با توجه به اینکه 60 درصد افراد در جهان با تلفن همراه خود به جستجو در اینترنت میپردازند داشتن یک وبسایت واکنشگرا اهمیت بسیار بالایی دارد .

بیشتر بخوانید :   طراحی سایت رسپانسیو چیست ؟

 

بهترین چیدمان در طراحی سایت ، طراحی سایت در رشت ، طراحی سایت در گیلان ، پدیدار مارکتینگ

برقراری ارتباط تعاملی با کاربر

در ادامه مبحث بهترین چیدمان در طراحی سایت باید به یک موضوع مهم اشاره کنیم . برقراری تعامل با کاربر . زمانی که کاربر وارد سایت شما میشود اولین چیزی که به چشم میخورد تصاویر وبسایت میباشد . استفاده از نصاویر مرتبط و با کیفیت در جلب نظر مخاطب تاثیر بسیار زیادی دارد .

در طراحی صفحه سایت باید از دید یک کاربر به آن صفحه نگاه کنید . استفاده از جدید ترین اخبار و مطالب ، جدید ترین محصولات ، اطلاعات تماس و معرفی خدمات از اولویت های در طراحی سایت به شمار می آیند .

ناوبری ساده و کاربردی

ناوبری ساده و روان بهترین چیدمان منو در طراحی سایت میباشد . در صورتی که از ناوبری پیچیه در سایت استفاده نمایید کاربر دچار سردرگمی شده و به نتیجه مد نظر خود نمیرسد . استفاده از رنگ بندی مناسب در منو بسیار تاثیر گذار است . همچنین برای اینکه کاربر همواره بداند در کدام قسمت وب سایت قرار دارد ، استفاده از نان ریزه توصیه میشود .

ترغیب کاربران به ادامه جستجو در سایت

استفاده از دکمه های call to action میتواند کاربر را در مسیر درست قرار دهد . فرض کنید وارد فروشگاهی شده اید و به دنبال یک محصول میگردید و مسئول فروشگاه شما را در پیدا کردن آن محصول راهنمایی میکند . دکمه های CTA همین کار را در سایت شما انجام میدهد . با استفاده از دکمه های CTA میتوانید کاربر را به مسیر دلخواه خود راهنمایی نمایید ، مانند استفاده از دکمه ثبت نام و یا دکمه خرید از فروشگاه وبسایت شما.

 

بهترین چیدمان در طراحی سایت ، طراحی سایت در رشت ، طراحی سایت در گیلان ، پدیدار مارکتینگ

 

 

پدیدار مارکتینگ ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در رشت ، گیلان و سراسر کشور

5/5 - (3 امتیاز)
مشترک شدن
به من اعلام کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
Scroll to Top