تورمجازی موزه دریانوردی بوشهر - تورمجازی موزه خلیج فارس - تورمجازی در رشت ، تورمجازی در گیلان ، تور مجازی در بوشهر

تورمجازی موزه دریانوردی خلیج فارس بوشهر

تورمجازی در بوشهر| تور مجازی موزه دریانوردی بوشهر

جهت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید

تورمجازی موزه دریانوردی بوشهر | تور مجازی موزه دریانوردی خلیج فارس

ساخته شده توسط پدیدار مارکتینگ

موزه دریانوردی بوشهر در محله‌ی سبزآباد بندر بوشهر  واقع شده است . این موزه شامل ساختمان کنسولگری و عمارت کلاه فرنگی میباشدکه درآن غرفه‌های مختلف ادوات و تجهیزت نظامی و نیروی دریایی به‌نمایش عموم درآمده است.

موزه دریانوردی بوشهر در سال 1387خورشیدی افتتاح گردید  ساختمان این بنا متعلق به‌دوران قاجار بوده ئو مصالح مورد استفاده در آن از قطعات سنگ مرجانی است و در معماری داخلی بنا از کاشی‌کاری‌های مختص ایرانی با طرح‌های متنوع هندسی و اشکال اسلیمی استفاده شده است. 

تورمجازی موزه دریانوردی بوشهر - تورمجازی موزه خلیج فارس - تورمجازی در رشت ، تورمجازی در گیلان ، تور مجازی در بوشهر

موزه دریانوردی خلیج فارس

عمارت کلاه‌فرنگی که در محوطه موزه واقع شده  در سال 1858 میلادی (1237 خورشیدی) به‌عنوان مقر تابستانی نمایندگی انگلیس در منطقه‌ی سبزآباد بوشهر تاسیس و بعدها به‌مقر دائمی سرکنسولگری انگلستان در این شهر تبدیل شد.

این موزه تا پایان جنگ جهانی دوم در اخیار دولت انگلیس بود تا آنکه در سال 1946 میلادی برابر با سال 1325 خورشیدی بعد از انتقال نمایندگی انگلیس به بحرین، این عمارت به دولت ایران تحویل داده شد و در اختیار نیروی دریایی ایران قرار گرفت. 

در بنای تاریخی عمارت کلاه‌ فرنگی که در موزه دریانوردی بوشهر واقع شده  در ویترین‌های مختلف ادوات و تجهیزات نظامی و نیروی دریای از قبیل ماکت‌های لنج، تجهیزات پزشکی و بهداشتی، کشتی‌های نظامی، تابلو آموزش گروه‌های دریایی، نقشه‌های تاریخی، ماشین‌های تایپ لاتین و فارسی قدیم مورد استفاده در کشتی، قطب نماها، دوربینهای دریایی و دید در شب، ظروف سربازان و کارمندان نیروی دریایی، اسناد و مدارک مختلف همچون عملیات‌های نیروی دریایی از جمله عملیات مروارید، انواع سنگ‌ها، صدف‌ها و موجودات دریایی همچنین زندگینامه‌ی شهیدان نیروی دریایی در دوران دفاع‌مقدس در موزه نگهداری و به‌نمایش گذاشته می‌شود.

 

تور مجازی چیست ؟

تور مجازی یکی از جدید ترین نو تبلیغات چند رسانه ای میباشد. در تور مجازی میتوانید به معرفی مکان های مختلف بپردازید . در تور مجازی کار بر این امکان را دارد … ادامه مطلب

پدیدار مارکتینگ | تورمجازی در گیلان | تورمجازی در تهران  | تورمجازی در بوشهر

5/5 - (5 امتیاز)
مشترک شدن
به من اعلام کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا
Scroll to Top