رفتن به محتوای اصلی

پدیدار مارکتینگ |ارائه دهنده خدمات طراحی سایت ، طراحی کارت ویزیت بروشور و کلیه امور چاپی ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، عکاسی 360 درجه و ...

09113473747
عکاسی 360 درجه | آموزش || پدیدار مارکتینگ |طراحی سایت در رشت ، طراحی سایت در گیلان | پدیدار مارکتینگ ارائه دهنده انواع خدمات طراحی سایت ، طراحی و چاپ ، تیزر تبلیغاتی ، عکاسی 360 درجه و ...

جهت سفارش میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید

عکاسی 360 درجه

عکاسی 360 درجه نوعی از عکاسی محیطی میباشد. عکس 360 از تلفیق چند عکس از جهت های مختلف در یک نقطه به وجود می آید. دز عکس 360 درجه کار بر مینواند به راحتی زوایا مختلف یک عکس را به صورت 360 درجه به صورت عمودی یا افقی مشاهده کند.

تور مجازی چیست؟

تور مجازی یکی از جدید ترین نو تبلیغات چند رسانه ای میباشد. در تور مجازی میتوانید به معرفی مکان های مختلف بپردازید . در تور مجازی کار بر این امکان را دارد با در یک محیط به صورت مجازی به گشت و گذار بپردازد و با جاهای مختلف آن مکان آشنا گردد.

تور مجازی از به هم پیوستن حد اقل دو عکس 360 درجه ساخته میشود . در تور مجازی از نقاط مختلف یک محیط عکاسی 360 درجه شده و پس از پرداز عکس ها در قالب یک تور مجازی در می آید.

یک خانه آماده فروش را فرض کنید . برای ساخت یک تور مجازی از نقاط مختلف خانه مانند : درب وردی ، پذیرایی ، آشپزخانه ، اتاق خواب ها و سرویس بهداشتی عکاسی شده و پس از پردازش این نقاط به یکدیگر متصل میگرددندو یک تور مجازی را تشکیل میدهد .

در یک تور مجازی کاربر میتواند به صورت مجازی از نقاط مختلف یک محیط بازدید نماید.

یک تور مجازی مناسب یاید از عکس های با کیفیت و با حجم مناسب تشکیل شود . علاوه بر کیفیت عکس ها میتوان با کمی دانش برنامه نویسی از کلمات کلیدی در یک تو مجاازی استفاده نمود تا به ایندکس شدن سایت شما در موتور های جستجو گر ماندد گوگل کمک کند.

همچنین از تور مجازی میتوان در گوگل مپ و گوگل استریت ویو نیز استفاده نمود.

پدیدار مارکتینگ ارائه دهنده خدمات تور مجازی در رشت وگیلان با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب.

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید
برگشت به بالا